Úklid a Dezinfekce

Úklid

Firma Delib s.r.o. provádí pravidelný i generální úklid. Zajistíme kompletní úklidové práce spolehlivě a kvalitně. Provádíme úklid společných prostor pro SVJ a SDB, zajistíme pravidelný i jednorázový úklid firem. 

Od května do června 2023 u nás probíhá akce DERATIZACE ZDARMA. 

Podmínkou je sjednání pravidelného úklidu společných prostor ve Vašem panelovém domě. 

Proč zrovna nás: 

  • používáme výhradně jazykové mopy 
  • používáme pouze kvalitní chemii 
  • nejsme pouze úklidová firma, ale pokud je potřeba, tak Vás zbavíme štěnic, švábů i jakéhokoliv hmyzu a to za zvýhodněnou cenu 
  • naše služby si drží neustále vysoký standard, úklid po roce spolupráce bude vypadat jako v prvním měsíci spolupráce  

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci v podobě pravidelného úklidu a samozřejmě Vám rádi pomůžeme i s hubením škůdců. 

Jsme schopni zajistit i vyklízecí práce v podobě vyklízení bytů či sklepů. 

Co je dezinfekce?

Dezinfekce je profesionální proces likvidace mikroorganismů (bakterií a virů) pomocí chemických, fyzikálních a fyzikálně-chemických metod. Mezi mikroorganismy patří plísně, kvasinky a řasy. Dezinfekce se provádí především na místech, kde je nutné dodržovat přísnou hygienu a čistotu, např. v nemocnicích, potravinářských výrobnách, zemědělských chovech, ubytovnách aj. Cílem je ochránit lidské zdraví a zamezit šíření nejrůznějších infekcí.

Dezinfekce v bytech probíhá za účelem likvidace plísní, které uvolňují škodlivé bakterie, způsobující kašel, rýmu a alergické reakce.

  • Dezinfekce je opatření ke zneškodňování mikroorganismů a přerušení cesty nákazy od zdroje k jedincům, které je v některých případech nutné opakovat
  • Příliš dezinfekce také škodí lidskému zdraví (snižuje imunitu)
  • Přípravek se aplikuje pouze na neživé předměty

Důležité: Likvidace plísní nebude nikdy 100% účinná, pokud se nevyřeší jejich vznik, např. vlhkost. V lepším případě postačí často větrat, v horším případě bude nutný stavební zásah do konstrukce nebo výměna oken.

Covid-19

Jsme tu pro vás i v době koronavirové krize. Postaráme se o kompletní dezinfekci prostor zasažených či ohrožených koronavirem SARS-CoV-2, a to spolehlivými přípravky s virucidními účinky.

Máte problém se škůdci?

Nenechte si komplikovat život nebo práci hlodavci, hmyzem či jinými škůdci. Zavolejte nám a my se postaráme se o jejich účinné vyhubení v co nejkratší době.

Kontaktujte nás