Naše reference

Velmi profesionální, ale zároveň i lidský přístup, bezplatná konzultace po telefonu.

- paní Marie

velice hodný pán, ochotný, který svému řemeslu rozumí vřele mohu doporučit a vězte, že nebudete zklamáni

- paní Lída

Služby pana Tomaščíka jsou na špičkové profesionální úrovni. Stačil jeden zásah, který provedl skutečně důkladně, a po kočičích blechách v bytě nezbyla ani památka. Ocenila jsem především jeho operativní přístup, kdy dorazil, přestože bylo sobotní ráno, během pouhých dvou hodin, a to na úkor svých soukromých plánů. U ostatních firem jsem slyšela „zítra“, „za dva dny“ nebo dokonce „za tři týdny“. Vše nám navíc důkladně vysvětlil, pro případ další eventuálně potřebné konzultace nabízel nonstop pomoc po telefonu. Jednání velice milé a příjemná pro mě byla i jeho diskrétnost vůči sousedům. Vůz bez označení a převlek až v bytě. Byla jsem maximálně spokojená, a i když doufám a věřím, že už nebude žádné další „příště“, v případě nezbytnosti se obrátím hned na něj.

- paní Pavlína

 rychlá reakce na poptávku – vše vysvětleno a představeno – profesionální jednání – ochotný pán, který rozumí své práci – máme domácí zvířata, doporučil přípravek, který je pro ně vhodný a neublíží – trvanlivost ošetření zatím nelze posoudit – máme pár hodin

- paní Klára

Díky bohu a Vám je u nás doma všechno v pořádku, moc děkujeme.

- paní Marcela

Doporučuju nejlepší fachman a nejpoctivější100 bodů

- pan Mirek

Na začátek bych chtěl říct, že potom co jsme použily několik přípravků od různých firem a opravdu jsme napustily dost těžkou chemií celou sedačku a další části bytu tak jsme nakonec zavolaly firmu Delib přesněji pana Jířího Tomaščíka a jelikož jsme dodržely vše co nám pan profesionál řekl tak máme po problému. Naprosto doporučuji tohoto pána jelikož má profesionální chování a navíc opravdu není k problému lhostejný volá stará se a okamžitě vše řeší a nenechává nic náhodě ! Moc děkujeme !

- pan Jan

Hubení mravenců a jiného drobného hmyzu ve staré zástavbě. Naprostá spokojenost. Slušné jednání vstřícnost profesionalita. Stačila jedna návštěva a další již nebyla ani zapotřebí.

- Vojtěch + Lucie

V našem obydlí se bez předchozího varování usídlily blechy. Nemáme ani domácí zvíře. Po každé noci přibyly nové štípance a tak jsme se rozhodli pro odborný zásah. Vůbec nelitujeme vynaložených prostředků. Zásah jsme pro jistotu nechali provést 2x. Vše potřebné bylo důkladně pročištěno párou. Kvalitní chemie pak dílo dokončila. Nyní uplynul více než měsíc po druhém zásahu a jsme bez štípanců a neklidných nocí. Oceňujeme vstřícnost, odbornost a lidský přístup.

P.S. Poslouchejte rady odborníka! I díky tomu je šance na úspěch daleko vyšší 🙂

MOC DĚKUJEME!

Máte problém se škůdci?

Nenechte si komplikovat život nebo práci hlodavci, hmyzem či jinými škůdci. Zavolejte nám a my se postaráme se o jejich účinné vyhubení v co nejkratší době.

Kontaktujte nás