Naše reference

Doporučuju nejlepší fachman a nejpoctivější100 bodů

- pan Mirek

Na začátek bych chtěl říct, že potom co jsme použily několik přípravků od různých firem a opravdu jsme napustily dost těžkou chemií celou sedačku a další části bytu tak jsme nakonec zavolaly firmu Delib přesněji pana Jířího Tomaščíka a jelikož jsme dodržely vše co nám pan profesionál řekl tak máme po problému. Naprosto doporučuji tohoto pána jelikož má profesionální chování a navíc opravdu není k problému lhostejný volá stará se a okamžitě vše řeší a nenechává nic náhodě ! Moc děkujeme !

- pan Jan

Hubení mravenců a jiného drobného hmyzu ve staré zástavbě. Naprostá spokojenost. Slušné jednání vstřícnost profesionalita. Stačila jedna návštěva a další již nebyla ani zapotřebí.

- Vojtěch + Lucie

V našem obydlí se bez předchozího varování usídlily blechy. Nemáme ani domácí zvíře. Po každé noci přibyly nové štípance a tak jsme se rozhodli pro odborný zásah. Vůbec nelitujeme vynaložených prostředků. Zásah jsme pro jistotu nechali provést 2x. Vše potřebné bylo důkladně pročištěno párou. Kvalitní chemie pak dílo dokončila. Nyní uplynul více než měsíc po druhém zásahu a jsme bez štípanců a neklidných nocí. Oceňujeme vstřícnost, odbornost a lidský přístup.

P.S. Poslouchejte rady odborníka! I díky tomu je šance na úspěch daleko vyšší 🙂

MOC DĚKUJEME!

- M + J

Všechno je v pořádku, nic neštípe, už spím v klidu 🙂 jsme s váma moc spokojený.

- Paní R.

Ještě jednou moc děkujeme za vyřešení problému.

- Jiří

S firmou jsem byla celkově spokojená, nejvíce bych ocenila diskrétnost, když pán přijel tak neměl auto plné reklam a oblečení taky bylo bez označení.

Máte problém se škůdci?

Nenechte si komplikovat život nebo práci hlodavci, hmyzem či jinými škůdci. Zavolejte nám a my se postaráme se o jejich účinné vyhubení v co nejkratší době.

Kontaktujte nás