Škůdci

Covid-19

Covid-19 a plísně

Jsme tu pro vás i v době koronavirové krize. Postaráme se o kompletní dezinfekci prostor zasažených či ohrožených koronavirem SARS-CoV-2, a to spolehlivými přípravky s virucidními účinky. 

S plísněmi bojujeme pomocí prostředků s baktericidními a fungicidními účinky.

Vosa

Vosy a mouchy

Objevilo se u vás vosí hnízdo? Postaráme se o jeho likvidaci. Používáme profesionální a šetrné prostředky, které jsou bezpečné pro člověka i domácí mazlíčky. Na mouchy používáme přípravky, které účinkují na larvy i dospělé jedince.

Mravenec

Štěnice, švábi, rusi a mravenci

Máte doma mravence a netušíte, odkud se stále berou? Trápí vás švábi nebo štěnice, které jsou proti volně dostupným přípravkům odolné? Ohrožují škůdci vaše podnikání? Postaráme se o jejich kompletní vyhubení, a to do 24 hodin.

Krysa

Potkani, myši a krysy

Zbavíme váš domov či firmu hlodavců, kteří mohou přenášet různé nemoci a způsobovat velké škody na majetku.

Škůdci dřeva

Trápí vás škůdci dřeva? Bojíte se o střechu nad hlavou? Používáme XILIX GEL FONGI+ :  Inovativní gelový přípravek proti hmyzu i houbám, který proniká hluboko do dřeva i bez injektáže, s desetiletou zárukou na účinnost.

Máte problém se škůdci?

Nenechte si komplikovat život nebo práci hlodavci, hmyzem či jinými škůdci. Zavolejte nám a my se postaráme se o jejich účinné vyhubení v co nejkratší době.

Kontaktujte nás